CO KDYŽ TO JDE JINAK?

Tento projekt může být tvůj průvodcem, KOMPASEM na tvé cestě, který ti bude ukazovat směr. Zda využiješ KNOW HOW a budeš si tvořit své vlastní sny, je jen a jen na tobě.

Tento projekt je pro lidi, kteří hledají změnu ve svém životě. Chtějí si žít po svém a jsou ochotni dát něco na oplátku. Určitou aktivitu, která se ti po nějakém čase úročí. Ano, přesně tak, toto je PODNIKÁNÍ. Zeptej se sám sebe, zda podnikatelská cesta je pro tebe.

Můžeš být pánem svého času, vše si plánovat dle svého, nemít šéfa a pracovní dobu.

ANO, LZE TO.

Toto je business model 21. století. Můžeš podnikat bez nákladů, zaměstnanců a obrovským investic, bez rizika. 

Svůj NOVĚ OTEVŘENÝ on-line obchod máš napojený na dodavatele, doména je tudíž pro všechny stejná. To, co si vybuduješ je TVÉ. Můžeš s tímto MAJETKEM nakládat dle svého uvážení – prodat nebo ho věnovat svým dětem. Pracovní dobu si určuješ jen ty sám, nemáš nad sebou šéfa, který by ti říkal, co a kdy máš dělat. .

ČAS JE TO NEJCENNĚJŠÍ, CO MÁME, TAK S NÍM OBCHODUJ ROZVÁŽNĚ!

Buď v této době o krok napřed, ušetři si čas s vývojem věcí, IT programátorů, logistiky a dalších záležitostí s tím spojených. Tento e-shop je už připraven HNED k podnikání.

JAK TO VLASTNĚ FUNGUJE?

Klienti nechodí nakupovat nikam do prodejny. NAKUPUJÍ ON-LINE přímo od podnikatele (majitele eshopu).  Vzniká OBRAT a tím i zisk, který se spravedlivě dělí mezi články v obchodě. I ty jako podnikatel dostaneš svůj podíl.

Asi jako tak, když se rozhodnete otevřít restauraci a jste dva majitelé – jeden se stará o marketing a navyšování obratů (což jsme MY), druhý se zabývá spíše těma starostma ohledně kuchyně, skladu, zaměstnanců, výplat atd. (to je ten náš dodavatel – obchodní partner) a zisky si mezi sebou rozdělí. Čím vyšší obrat, tím vyšší zisky – jako v každém podnikání.

Další síla obchodu spočívá v tom, že si daný podnikatel může (nemusí), budovat pobočky dalších eshopů – ZDARMA. V klasickém případě by to bylo hodně náročné, především finančně a časově, nehledě na další starosti s tím spojené. V našem konceptu je to jednoduché.

JE TO PODNIKÁNÍ JAKO KAŽDÉ JINÉ, JEN JE CHYTŘEJŠÍ

POZOR tady se neschováváme za společnost, ale poctivě budujeme právě svoji vlastní značku – své jméno. Náš dodavatel je skvělý obchodní partner, díky kterému eticky budujeme globální byznys. Žádné zastaralé formy a neetické prodejní způsoby MLM nejsou součástí tohoto projektu! Čím víc člověk ví, tím víc je překvapen. Žijme přítomností, už je rok 2020 🙂

PRO KOHO JE TOTO PODNIKÁNÍ VHODNÉ?

  • Pro toho, kdo chce začít podnikat 
  • Pro ty, kteří budou rádi do sebe investovat, především čas
  • Pro všechny, kteří mají velkou chuť začít NĚCO tvořit – všechny potřebné návody jsou k dispozici

Pokud se ti tento koncept líbí, pro více informací mě kontaktuj do zprávy na facebooku, nebo na instagramu napiš mi své PROČ.
– Proč by si chtěl/a podnikat a co tě k tomu vede
– Co tě baví a čemu se momentálně věnuješ.

PRO KOHO TOTO PODNIKÁNÍ NENÍ?

  • Kdo hledá jen výmluvy a negativní energii
  • Pro toho, kdo nevychází s lidmi a nemá rád posouvání svých hranic
  • Pro toho, kdo nemá rád výzvy
  • Kdo nechce vzít svůj život do vlastních rukou

TĚŠÍM SE NA TVOU ZPRÁVU, PODNIKATELKO 🙂

Nikola Krejsová