Psal se rok 2017 kdy mi bylo 22 let. Plácala jsem se mezi školami, životem, partnery a netušila jsem, co vlastně od života chci. Stála jsem na rozcestí. Mé okolí pro mě chtělo ,,jen to nejlepší,, a jejich tlak stoupal. Měla jsem si vybrat jeden směr. Udělat jedno rozhodnutí a vykročit. To jsem odmítla.

I ZDE FUNGUJÍ MAGICKÁ SLOVA…

UVIDÍŠ, AŽ UVĚŘÍŠ!

Začala jsem věřit v sebe, své sny a šla dál bez ohledu na překážky. Pokaždé se zvedla a s úsměvem vykročila vstříc novým výzvám. Tak se i děje dodnes.Vraťme se však na začátek mého putování. Už mé první zaměstnání mi dalo najevo, že to můj šálek kávy asi nebude. Mé jemné vyjadřování názoru se nikomu nezamlouval. A tak jsem musela pokračovat v hledání dalšího dobrodružství. 

Postavila jsem se svým strachům a začala podnikat. Nastartovala jsem svou kreativitu a k dnešnímu dni mám klienty, pro které vytvářím marketingové strategie. Založila jsem si firmu, která se věnuje ženské kráse. Zaštituje kompletní vizážistické služby a vše okolo módy. Jsem také i milovnice seberozvoje, a proto předávám své KNOW HOW všem, kteří CHTĚJÍ SVOBODNĚ PODNIKAT, plnit si své sny a žít život bez limitů. V tomto jsem se opravdu našla a těším se na další příležitosti, který mi život postaví do cesty..

Napiš mi na fb, co právě děláš, co by si chtěla ve svém životě dokázat a co právě tebe láká na světě byznysu. 

DŮVĚŘUJ PROCESU A VĚŘ TOMU, ŽE JE VŠE TAK, JAK MÁ...

Nikola Krejsová